Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 20 dni

Pojemniki są oferowane w całej palecie kolorów tak by dopasować swój wygląd do stylu firmy klienta. oferujemy dwa pojemniki tego samego rodzaju lecz o różnej wielkości, więc nie ma potrzeby robienia kombinacji różnych projektów. Pojemniki te są zaprojektowane tak by można je było umieszczać w widocznych miejscach - wlaczając centra miast , parkingi, osiedla mieszkaniowe, pobocza dróg. Przeznaczone są do selektywnej zbiórki szkła, plastiku, papieru, ubrań, opakowań aluminiowych. Stwarzają idealny system mini-recyclingu w miejskich osiedlach, parkingach i przy supermarketach.

  • Jeden styl dwa rozmiary. Pojemniki 2.5 m3 o wym. 1165mm X 1750mm wysoksci.
  • Pojemnik typu Junior 1.5 m3 mierzy 890mm szerokosci X 1440mm głebokosci X 1480mm wysokosci
  • Polietylen w czystym kolorze wybranym z naszej szerokiej gamy kolorow.
  • Wybierz pojemniki 2.5 m3 z 1 tonową ładownością i dopasuj 4 typy w jedno miejsce parkingowe.
  • Lub 1.5m3 z półtonową ładownością dopasuj 5 typów na 1 miejscu parkingowym.
  • Szeroka gama dopasowywanych fabrycznie opcji. Więcej szczegółów poniżej.


UDOGODNIENIA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Wszystkie pojemniki do recyclingu produkowane przez JFC mogą być uzupełnione tymi udogodnieniami. W zbiorniku wmontowywany jest oddzielny pojemnik oraz wlot na odpowiedniej wysokości dla osób poruszających się na wózkach.

ZESTAWY ZABEZPIECZAJĄCE
Wszystkie pojemniki JFC z okrągłymi wlotami mogą być uzupełnione o polipropylenowe okragłe szczotki przymocowane aluminiowym pierscieniem. Butelka może być z łatwością wrzucona do środka pojemnika lecz usunięcie jej nie jest już takie proste, nie możliwe jest także zajrzenie do pojemnika. Uszczelnienie redukuje emisję hałasu.

TŁUMIK DZWIĘKÓW
Gdy pojemniki są uzupełnione zestawami zabezpieczającymi, wtedy górna część pojemnika jest pokryta materiałem absorbującym dzwięk. Rynny zsypowe są dopasowane do wlotów i prowadzą do dna pojemnika. Rynny są zaprojektowane tak by spowolnić butelkę po wrzuceniu. Projekt rynny pozwala by butelki spadały na boki gdy pojemnik jest pełny, tak więc butelki nie spadają z większej wysokości niż kilka centymetrow. 85% redukcji hałasu zostaje osiągnięte dzięki zastosowaniu tłumików.

ETYKIETY NA ZAMÓWIENIE KLIENTA
Podczas wytwarzania instrukcje lub loga mogą być wtapiane termicznie. Te detale sprawiają, że pojemnik wyróżnia się i jest zauważalny. W przeciwieństwie do tabliczek czy nalepek, etykiety są prawie nie do zdrapania.

MIEJSCA NA REKLAMY
Wszystkie pojemniki mają duże puste przestrzenie. To pozwala na zamieszczenie na nich reklam.

DRZWI BOCZNE
Niektórzy z naszych klientów preferują opróżnianie pojemników przez boczne dzrzwiczki. Wstawiamy do środka siatkę, tak więc pojemnik może być opróżniony bez użycia specjalnego urządzenia.

POJEMNIK NA KÓłKACH
Dla maksymalnej mobilności pojemniki typu junior mogą być wyposażone w kółka. Kółka są dopasowane do dolnego włazu dla typowych uchwytów HDS (HIAB).