Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 7 dni

Kosz uliczny zawieszany KACPER K-U charakteryzuje wysoka jakość i estetyka wykonania oraz duża trwałość. Solidne wykonanie z blachy o grubości 1,5mm, a daszka o grubości 2mm oraz zwarta i zamknięta konstrukcja tego kosza sprawia , że potrafi się oprzeć ciężkim aktom wandalizmu.

Łatwe i nie wymagające wysiłku opróżnianie koszy KACPER usprawnia pracę służb komunalnych. Kosz jest ocynkowany i malowany specjalnymi farbami szkowymi (wypalanymi) dzięki czemu uzyskuje się dużą odporność na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Kosz dodatkowo wyposażony jest w daszek chroniący przed opadami atmosferycznymi, rozwiewaniem umieszczonych wewnątrz odpadów przez wiatr, umieszczaniem odpadów o dużych wymiarach.

Oferowane przez nas kosze na śmieci są idealnym rozwiązaniem w parkach, w mieście, przystankach komunikacji miejskiej bądź na osiedlach. W ofercie dostępna jest bogata paleta wzorów i kolorów koszy, dzięki czemu idealnie będą się komponować z miejskim otoczeniem.


Numer katalogowy: K-U
Pojemność: 35 litrów
Wymiary kosza:
Wymiary całkowite: 480x400x1250mm
Waga: 16 kg


Kosz dodatkowo wyposażony jest w daszek chroniący przed opadami atmosferycznymi, rozwiewaniem umieszczonych wewnątrz odpadów przez wiatr, umieszczaniem odpadów o dużych wymiarach.

Kolory standardowe
  niebieski, taki jak RAL 5017
  zielony, taki jak RAL 6002
  żółty, taki jak RAL 1023
  pomarańczowy, taki jak RAL 2008
  czerwony, taki jak RAL 3000
  oliwka, taki jak RAL 6007
  brązowy, taki jak RAL 8004

Polecamy