Wczytuję dane...
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 7 dni

Innowacja – kosz na śmieci 1100 L z mniejszą, lżejszą pokrywą

W modelu pojemnika na odpady ESE Split Lid udoskonalono element, który najczęściej ulega usterkom w typowych dużych kontenerach 1100l. Standardową płaską pokrywę zastąpiono w produkcie pokrywą w systemie „klapa w klapie”, dzięki której wyrzucenie odpadów wymaga od nas uniesienia jedynie małej, lekkiej pokrywy, która jest częścią systemu "klapa w klapie".

Dodatkowo, dzięki swojemu dużo większemu zakresowi ruchu elastyczna pokrywa w trakcie rozładunku odpadów nie koliduje z mechanizmem kompresyjnym śmieciarek, nawet jeśli styka się z innymi odpadami. Pęknięcie pokrywy lub uszkodzenie zawiasów jest właściwie niemożliwe.

Pojemnik 1100 litrów – łatwy w obsłudze dla osób z niepełnosprawnościami

Rozwiązanie typu „pokrywa w pokrywie” ułatwia obsługę pojemnika na odpady wszystkim osobom słabszym, starszym czy z niepełnosprawnością. Mniejszą, lekką klapę można całkowicie otworzyć, żeby swobodnie wyrzucić śmieci jedną ręką. Z myślą o osobach poruszających się na wózku dodano pokrywie drugi uchwyt z boku. Mniejsza klapa waży 0,8 kg.

Dzięki rozwiązaniu „pokrywa w pokrywie” kosz na śmieci 1100 L wymaga mniej miejsca. Nie musimy otwierać całej klapy, żeby z niego skorzystać.

Pojemnik na odpady 1100 L – proekologiczny i przyjazny design

Wygoda codziennego korzystania z kosza na śmieci 1100 L Split Lid wynika z dobrze przemyślanego projektu:

  • bardzo ciche gumowe koła,
  • możliwość wyposażenia przedniej pokrywy w reduktory hałasu,
  • poręczność obu pokryw pojemnika,
  • gładka powierzchnia pojemnika łatwa w utrzymaniu czystości.

Pojemniki Split Lid posiadają klapy we wszystkich kolorach segregacji odpadów i obsłuży wszystkie kategorie odpadów. Sam pojemnik posiada znak ekologiczny Blue Angel, ponieważ wykonano go z materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu jest przyjazny środowisku. Zakup pojemnika 1100l ESE Split Lid to krok w kierunku odpowiedzialnej gospodarki odpadami.

Dane techniczne
Pojemność 1100 L
Głębokość 107,5 cm
Szerokość 137,5 cm
Wysokość 137 cm
Waga 50 kg
Ciężar nominalny 510 kg
Średnica koła 20 cm
Certyfikaty
Zgodny z normą PN-EN 840 oraz RAL-GZ951/1

Kontener 1100 L Split Lid - najlepsze rozwiązanie dla firm

Dzięki połączeniu estetycznego designu, wytrzymałości i funkcjonalności 4-kołowy pojemnik na odpady 1100L jest pewnym rozwiązaniem dla wszystkich firm, instytucji czy wspólnot mieszkaniowych, które poszukują sprawdzonych i funkcjonalnych kontenerów na odpady komunalne.

Zarządcy nieruchomościami chwalą sobie jego ustawność oraz uniwersalność. Kontener 1100 L ESE przystosowany jest do rozładunku typu DIN oraz do zaczepienia na grzebieniowych mechanizmach rozładowczych. Dzięki temu pojemnik 1100l obsłużą wszystkie tradycyjne śmieciarki pracujące na terenie Polski. Pojemnik dostępny jest z płaską „pokrywą w pokrywie” oraz z klasyczną pokrywą.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...