Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 dni

Naturalny, przyjazny środowisku produkt do oczyszczania i usuwania nieprzyjemnych zapachów w pralkach automatycznych. Środek usuwa osady i złogi gromadzące się w zakamarkach pralek (na bębnie i fartuchu), wywołujące nieprzyjemne zapachy. Zawarte w preparacie enzymy powodują usuwanie tych zanieczyszczeń i złogów z najbardziej niedostępnych miejsc - likwidacji ulegają także odory. Produkt jest bezpieczny w stosowaniu, nie podrażnia skóry i dróg oddechowych, a po użyciu przyczynia się do intensywniejszego rozkładu zanieczyszczeń w odprowadzanych ściekach, dlatego jest szczególnie zalecany dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, bowiem poza oczyszczeniem samej pralki wpływa na zdecydowaną poprawę warunków eksploatacji urządzeń kanalizacyjnych (efekt oczyszczania) i drenaży rozsączających (efekt udrożniania).

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Zawartość opakowania wsypać do dozownika lub bębna pustej pralki,
  • nastawić najdłuższy program prania w temperaturze do 40 °C (w przypadku zastosowania wyższej temperatury enzymy mogą być mniej skuteczne),
  • powyższe operacje należy powtarzać co 2-3 miesiące lub w zależności od potrzeb

Produkt powstał w oparciu o najnowsze zdobycze biotechnologii, jest mieszaniną naturalnych, wyselekcjonowanych, immobilizowanych enzymów, które połączone ze specjalnie dobranymi biologicznymi aktywatorami oczyszczania dały produkt o niezwykle wysokiej skuteczności działania. Preparat nie jest żrący i w odróżnieniu od środków chemicznych nie działa korodująco na oczyszczane urządzenia i instalacje kanalizacyjne.

Produkty linii „ekologiczny dom” zostały wyróżnione certyfikatem „Najwyższa Jakość w Ochronie Środowiska”.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...