Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 4 dni

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Kosze ALDA produkowane są głównie ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest materiałem wysokiej klasy, trwałym i odpornym na korozję co daje gwarancję użytkowania przez wiele lat. Jest również bezpieczna dla zdrowia, ponieważ ma właściwości antybakteryjne i nie reaguje z żywnością, napojami czy wodą pitną. Użytkowanie koszy wykonanych z tego materiału to praktyczny i skuteczny sposób zachowania higieny w kuchni lub łazience.

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Doświadczony zespół projektantów z ogromną dbałością konstruuje najmniejszy nawet szczegół koszy ALDA. Począwszy od szerokiej gamy litrażu i wysokości, aż po kształty i system mocowań i zamknięć.

Niebywałym atutem rozwiązań ALDA jest uniwersalność koszy. Użytkownik może samodzielnie zmieniać design swojego kosza przez zastosowanie różnych pokryw lub rezygnując z pokryw – obręczy i nakładek przytrzymujących worek. Sprawia to, że kosze są funkcjonalne i w szybki sposób można je dopasować do zmieniających się potrzeb.

Na szczególną uwagę w rodzinie koszy ALDA zasługują kosze pedałowe. To grupa koszy ciągle udoskonalana pod kątem funkcjonalności. Już niebawem miło nam będzie zaprezentować NOWY model kosza pedałowego FREEDOM FRESH, który zaskoczy nowatorskim rozwiązaniem.

NOWOCZESNOŚĆ

Kosze naśmieci ALDA stanowią doskonałe uzupełnienie koncepcji wystroju wnętrz. W bogatej ofercie koszy znajdują się idealnie pasujące zarówno do hoteli i restauracji, jak również kuchni, łazienki czy biura.

Zaletą naszych koszy jest ich wykonanie ze stali nierdzewnej, która idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju każdego wnętrza, a ponadto jest prosta w utrzymaniu czystości.