Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 dni
Metalowy, 20 litrowy kosz na śmieci, otwierany na pedał. Wykonany ze stali lakierowanej na kolor  srebrny wpadający w szary.
Posiada wewnętrzne wiaderko z rączką.
Dzięki bardzo starannemu i estetycznemu wykończeniu znajduje zastosowanie zarówno w domu jak i eleganckim biurze.
Posiada stabilny uchwyt który ułatwia przesuwanie kosza.

wymiary :
wysokość: 46 cm
średnica: 29,5 cm
waga 3 kg

„made in EU”

Włoski design
New Line to kosz zaprojektowany przez włoskich projektantów, dlatego cieszy nie tylko funkcjonalnością ale i swoim wyglądem. Dzięki bardzo starannemu i estetycznemu wykończeniu znajduje zastosowanie zarówno w domu jak i w eleganckim biurze.

Super solidne wykonanie
New Line jest wyprodukowany w Unii Europejskiej co potwierdza jego solidne wykonanie. Jest stworzony z połączenia wysokiej jakości plastiku i stali, dlatego jest dużo bardziej wytrzymały niż większość koszy. Jest to kosz, który będzie Ci służyć wiele lat.

Stabilizator
Podstawa kosza posiada specjalną wypustkę która stabilizuje kosz przy naciskaniu pedału. Dzięki temu przy otwieraniu kosz nie będzie się przechylał razem z pedałem.

Wewnętrzne wiaderko wykonane z polipropylenu
Wewnętrzne wiaderko jest wykonane z polipropylenu. Jest to materiał o bardzo dużej gładkości, dlatego możesz je w bardzo łatwy sposób czyścić. Wystarczy spłukać wodą lub przetrzeć papierem. Ponadto, dzięki łatwo wyjmowanym i łatwo czyszczącym się wiaderkom nie musisz używać worków i możesz zaoszczędzić na tym dodatkowe pieniądze.

Jeden kosz na długie lata
Do wszystkich produktów sprzedawanych przez naszą firmę możesz dokupić części zamienne. Jeśli któryś element popsuje się lub zużyje, NIE MUSISZ KUPOWAĆ NOWEGO PRODUKTU. Wystarczy zamówić daną część.