loadingimg

Wczytuję dane...
 • Użytkownicy online: 1
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Pojemnik na piasek i sól PM (70l / 100kg)
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 169,00 PLN*
179,00 PLN*
Oszczędzasz: 10.00 PLN
Do końca promocji pozostało:
Koszt wysyłki od: 25.00 PLN
*z podatkiem VAT
Produkt dostępny!
50 szt.
 • Gwarancja: 60 miesięcy
 • Realizacja zamówienia: 3 dni

 • Opis produktu

Dane techniczne - PM 70 


Pojemność 70 l (100 kg piasku)
Długość 67,3 cm
Wysokość  53,8 cm
Szerokość  51,9 cm
Waga 6 kg
Kolor żółty, niebieski lub zielony (inne kolory na zamówienie - za dopłatą)
Możliwość pozostawienia pokrywy w pozycji pionowej tak
Zamknięcie za dopłatą wersja z jednym zamkiem
Materiał tworzywo HDPE
Technologia wykonania rotomoulding
Gwarancja 5 lat

Głównym przeznaczeniem pojemników jest przechowywanie soli czy piasku, wykorzystywanych następnie do posypywania chodników i ulic pokrytych lodem. Małe wymiary pojemników PPM 70 oraz ich estetyczne wykonanie umożliwiają ich postawienie nawet na bardzo ograniczonej powierzchni oraz w miejscach, w których istotne jest zachowanie harmonii z otaczającym krajobrazem. Poza miejscami takimi jak parkingi, dworce czy przystanki skrzynki PPM 70 świetnie sprawdzą się także przy budynkach jedno czy wielorodzinnych.

Praktyczny kształt, niska waga i atrakcyjne kolory (za dopłatą możliwość zamówienia pojemników w innych kolorach niż prezentowane) powodują, że skrzynie te mogą znaleźć znacznie szersze zastosowanie niż tylko przechowywanie zimą piasku czy soli. 

Istnieje możliwość zakupienia wersji pojemnika z zamkiem z nierdzewnej blachy (za dopłatą).

Wszystkie pojemniki PM produkowane są z polietylenowego granulatu w nowoczesnej technologi rotomouldingu. Oryginalny surowiec o dostosowanej twardości powoduje, że pojemniki są bardzo odporne na niekorzystne warunki pogodowe i mechaniczne uszkodzenia. Polietylen jest chemicznie obojętny (nie reaguje z kwasami, solami i zasadami). Stosowany do produkcji granulat jest odporny na dzisłanie promieniowania słonecznego (skrzynia nie zmienia koloru pod działaniem promieni słonecznych). 
Kształt pojemnika został tak zaprojektowany aby zmaksymalizować wygodę ich przechowywania i użytkowania. Po opróżnieniu można je łatwo ułożyć w stosy. Specjalnie zaprojektowane mocowanie pokrywy umożliwia zarówno otwarcie przy ścianie budynku jak i odchylenie jej do tyłu podczas załadunku/rozładunku zawartych w niej substancji.

Barwniki oraz surowiec wykorzystywane w produkcji zgodnie z normami nie zawierają metali ciężkich i szkodliwych związków. 

Po zakończeniu okresu życia pojemniki na piasek i sól PM podlegają w całości recyklingowi.